İstanbul Ev Taşıma Firması

İstanbul ev taşıma firması arıyorsanız hoş geldiniz. Çocuk odası, salon, mutfak, banyo, oturma odası ve teras gibi bölümlerden oluşan evlerimiz yaşam alanlarımızdır ve evden eve nakliyat hizmetinin temel konusudur. Yaşam alanımızı değiştirmek zorunda kaldığımız zaman öncelikle karşımıza çıkan en önemli sorun eşyaların her hangi bir zarar görmeden taşınmasıdır. Sağlıklı bir şekilde taşınabilmek adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz kırılabilir eşyaları, özel eşyaları ve diğer bütün eşyaları güvenle yerin yerine taşıyor.

Ev taşımanın güvenli bir şekilde gerçekleşmesi her zaman için özel paketleme işlemiyle mümkün olan bir olaydır. Özel paketleme işleminde içi köpüklü kutucukların yanı sıra sürtünme ile zararı minimuma düşüren köpüklü naylonlar da kullanılıyor. Eksperlerimiz ambalaj miktarını ve evden eve ambalajlama işlemini gerçekleştirecek eleman sayısını belirledikten taşıma planı hazırlamaktadır.

İstanbul Ev Taşıma Firması

Taşıma planının hazırlanması işleminde ilk aşama yük aracının yerinin belirlenmesidir. Eşyanın miktarına göre belirlenen yük araçları evden eve asansörlü araç ile yan yana gelecek şekilde park edilir. Araç yerinin tespiti eksper ekibimizin hizmet programı içerisinde yer almaktadır. Bahçe, park ve cadde boşluklarını denetleyen ekibimiz iki yük aracının sığacağı boşluğu ve bu boşluklara bakan pencereleri incelemektedir.

Ev taşıma işleminin gerçekleşeceği binanın pencereleri, balkonları, terasları, kapıları ve diğer girişleri de eksperlerimiz tarafından incelenmektedir. Dar sokaklar, dar caddeler ve benzeri yerler taşınmayı zorlaştırır. Evden eve çalışanlarımız bu gibi yerleri inceledikten sonra özel taşıma yöntemi belirlemektedir.

Kırılabilir eşyaların paketlenmesi, LCD tv ve benzeri elektronik eşyaların paketlenmesi ve seramik eşyaların paketlenmesi gibi işlemler özel paketleme evden eve servis ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Bizim için eşyaların özenle paketlenmesi çok önemli bir konudur. Hizmet kalitemiz özel paketleme işlemi ile başlar.

Paketleme işlemi öncesinde elemanlarımız sigortalanacak eşyaların fotoğrafını çekmektedir. Sigortalanan eşyalar bu aşamada belirlenmektedir ve eşyaların ayrıntılı fotoğrafı çekilmektedir. Sigorta süresi, evden eve işlemi bittiğinde geçerliliği sona eriyor.

Ev taşımanın en zor yanı dolap, mobilya, kanepe ve benzeri eşyaların taşınması işlemidir. Marangozluk hizmeti sayesinde bu eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde yerine ulaşacaktır. Evden eve nakliyat ekibimiz hızlı, etkili ve güvenli yöntemlerle eşya taşıma hizmeti sunuyor. Sizler de şehirler arası nakliyat talepleriniz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir